Логін:
Пароль:
Головна » 2014 » Січень » 17 » Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”.
11:55
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській конференції „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”.
   Волинський краєзнавчий музей та Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України у червні-липні 2014 року проводять на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки V Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”, присвячену 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Управління культури Волинської облдержадміністрації
Волинський краєзнавчий музей
Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки
Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України
 
у червні-липні 2014 року проводять в с. Колодяжне на Волині
V Всеукраїнську науково-практичну конференцію
„Олена Пчілка, Леся Українка і родина Косачів в історії української та світової культури”,
присвячену 165-річчю від дня народження Олени Пчілки та 65-річчю з часу створення Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.
 
Робота конференції планується за такими напрямками:
1. Життя і творчість Олени Пчілки, Лесі Українки та їх внесок в українську та світову культуру.
2. Історія родини Косачів. Косачі і Волинь.
3. Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки: історія і сучасність.
4. Створення зведеного меморіального каталогу документів і матеріалів родини Косачів з фондів державних та приватних зібрань.
5. Дослідження і популяризація життя і діяльності Олени Пчілки, Лесі Українки та родини Косачів в музеях, архівах та бібліотеках.
6. Музеї та музейні експозиції Олени Пчілки, Лесі Українки та інших членів родини Косачів-Драгоманових в Україні та за кордоном.
7. Олена Пчілка, Леся Українка та родина Косачів у геральдиці, фалеристиці, нумізматиці, філателії, філокартії тощо.
8. Історія, теорія та практика літературно-меморіальних музеїв України.
 
Планується видати збірник матеріалів конференції. Матеріали приймаються до 15 травня 2014 року із врахуванням наступних вимог:
1. Обсяг роботи 6-10 сторінок тексту, набрано в редакторі Word (шрифт Times New Roman, 12 кегль, міжрядковий інтервал 1,5. Поля: зліва – 2,5 см, справа – 2 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см. Оформлення списку літератури та джерел – 12 кегль, інтервал – 1).
2. Посилання на джерела та літературу в тексті у квадратних дужках, наприклад [1, 12] відповідно до списку використаних джерел та літератури (Джерела та література), що розміщується за абеткою наприкінці тексту.
3. Ілюстрації в електронному варіанті в форматі TIF (300 dpi) або JPEG з підписами до них.
4. Роботи подаються в роздрукованому і електронному вигляді (дискета 3.5. CD-диск). Можна надсилати на електронну адресу музею: volkrmus@lt.ukrtel.net
5. Роздрукований паперовий варіант доповідей повинен бути підписаний автором з правого боку. Відомості про автора подаються на окремому аркуші (домашня адреса, індекс міста. телефон, місце роботи або навчання, вчене звання, науковий ступінь, посада).
 
Автори відповідають за повноту висвітлення досліджуваних питань, системність викладу, достовірність наведених  факторів, посилання на джерела, написання власних імен, географічних назв тощо. Статті друкуються в авторській редакції.
Оргкомітет залишає за собою право на відбір матеріалів для друкування згідно запропонованої теми.
Повідомлення про включення матеріалів до програми конференції, її конкретні терміни, запрошення на конференцію кожному автору буде надіслано додатково.
Матеріали доповідей прохання надсилати не пізніше вказаного терміну за адресою:
43005 м. Луцьк, вул. Шопена, 20, Волинський краєзнавчий музей.
Оргкомітет конференції
Телефон для довідок: (0332) 24-25-91, 24-56-19. Тел./факс: (0332) 24-25-91.
E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net
45061, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Колодяжне, Музей Лесі Українки, Комзюк Віра Михайлівна. Тел.(03352) 9-02-24. Е-mail: klmmlu@ukr.net
 

Переглядів: 514 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: