Логін:
Пароль:
Головна » 2006 » Лютий » 26 » Всеукраїнська науково-практична конференція „Леся Українка і родина Косачів в контексті української та світової культури”
15:10
Всеукраїнська науково-практична конференція „Леся Українка і родина Косачів в контексті української та світової культури”
                                                          24 – 25 лютого 2006 року з нагоди 135-річчя від дня народження відомої української поетеси, громадського і культурного діяча Лесі Українки на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки втретє проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію „Леся Українка і родина Косачів в контексті української та світової культури”. Понад 60 науковців, дослідників життя і творчості Лесі Українки, музейних, бібліотечних, архівних працівників, освітян та краєзнавців поділяться своїми напрацюваннями та дослідженнями останніх років. В рамках конференції відбуся круглий стіл з актуальних проблем роботи літературно-меморіальних музеїв України в сучасних умовах за участю фахівців Міністерства культури і туризму України та Академії управлінських кадрів культури. Відкрилася виставка „Леся Українка і Крим” із фондів Ялтинського об’єднаного історико-літературного музею та пройде театралізована тематична екскурсія „Леся Українка. Особистість. Творчість. Доля.”.
  Конференція організована Волинським краєзнавчим та Колодяжненським літературно-меморіальним Лесі Українки музеями за підтримки облдержадміністрації, обласної ради та управління культури і туризму облдержадміністрації, Ковельських райдержадміністрації, районної ради та райуправління культури в рамках Обласної програми по розвитку краєзнавства на період до 2010 року. Підготовлено і видруковано науковий збірник матеріалів конференції.
Окрім того, до ювілею Лесі Українки науковцями обласного краєзнавчого музею підготовлено видання довідника-каталогу „Лесезнавча філокартія”, новий ілюстрований путівник по Колодяжненському літературно-меморіальному музею Лесі Українки, подарунковий комплект „Ті вічні пісні, ті єдинії спадки…”, до якого входять фототипічне видання книги „Народні мелодії. З голосу Лесі Українки записав і упорядкував Климент Квітка. К., 1917” та факсимільне видання „Колодяженські пісні з рукописного зошита”, який зберігається у фондах Волинського краєзнавчого музею, та коментарі до них.
Переглядів: 522 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: