Логін:
Пароль:
Головна » 2017 » Березень » 22 » Виставка видань казки Лесі Українки «Біда навчить»
21:39
Виставка видань казки Лесі Українки «Біда навчить»

22 березня в музеї Лесі Українки с. Колодяжне відбулося відкриття виставки під назвою «Казка Лесі Українки «Біда навчить» у творчості українських художників».

На виставці представлено невелику, але тим не менше повну колекцію видань казки – від перших, які ілюстрував народний художник України Валентин Литвиненко (видання 1962 року), до перевидання казки 2016 року (з акварелями Петра Гулина) і оригінальним виданням того ж року проілюстрованим Євгенією Рудюк, яке побачило світ у молоду Луцькому видавництві «Сни Старого Дуба».

З фондової колекції Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки представлені ілюстрації п’яти українських художників: Серед них: видатний український графік і живописець – Валентин Гаврилович Литвиненко, член спілки художників України з 1977 року, дипломат українських та міжнародних конкурсів «Мистецтво книги» – Петро Гулин, автор ілюстрацій до казки Лесі Українки «Біда навчить», яка вийшла 1988 року у видавництві «Веселка» – Інна Петрівна Козіна, художниця з Тернопільщини Євгенія Рудюк, художниця Волинського академічного обласного театру ляльок Олеся Іщук.

Виставку доповнили свищики майстра-гончара Анатолія Філозофа. Його роботи – це оберіг, іграшка та музичний інструмент у вигляді свищика-горобця, сороки та зозулі в майбутньому доповнять фондову колекцію музею.

Переглядів: 136 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: