Логін:
Пароль:
Головна » 2012 » Серпень » 4 » Відкрито персональну виставку Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника” (ВІДЕО).
14:17
Відкрито персональну виставку Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника” (ВІДЕО).
   4 серпня 2012 року у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрилася персональна виставка Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника”, на якій представлені портрети, пейзажні, натюрморти, вироби з дерева, різьба, художньо оброблені природні форми.
   Микола Олександрович народився в с. Гута-Каменьська Камінь-Каширського району в 1959 році, закінчив Ковельське ПТУ № 5 за спеціальністю „різьбяр по дереву”. Займається іконописом, виготовленням іконостасів, віднедавна став писати картини. На виставці вражає портрет матері з натрудженими руками, босоніж, на призьбі поточеної шашелем хати.
   Проживаючи в Колодяжному неподалік від садиби Косачів, тонко відчуває землю, на якій був колись талант Лесі Українки, і описує її в художніх полотнах „Ставок”, „Кар’єр”, „Біля кадуба”, „Вулики”, „Чудова осінь”, „Дві сосни” тощо.
   В природі серед стовбурів дерев, коренів, капів бачить „Посмішку”, „Ведмедя”, „Сову”, „Вітер”, „Вази”, „Підвазонники”, „Цукерниці”.
   Донька Анастасія – студентка ВНУ (факультет образотворчого мистецтва, спеціальність „монументальний живопис”). Пробує свої сили в натюрмортах: елегійних та експресивних („Польові квіти”, „Іриси”, „Маки”, „Хризантеми для мами”, „Фіалки для тьоті Інни”). Цікава романтична робота „Закохані під дощем”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 625 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: