Логін:
Пароль:
Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Українці знімають 3-D мультик
14:31
Українці знімають 3-D мультик

   Компанії «FILM. UA» та «Animagrad» розпочали роботу над першим повнометражним мультфільмом «Мавка. Лісова пісня» за мотивами драми- феєрії Лесі Українки «Лісова пісня». Мультфільм триватиме 85 хвилин, його жанр — фентезі. Він знімається у форматі 3 D-анімації. Його бюджет — п’ять мільйонів доларів. Анімація знімається паралельно англійською, українською та російською мовами.

    «Лісова пісня» — дивовижний і захопливий мультфільм для всієї родини, який зачарує добром, світлом і барвистістю», — пише «Портал Культура».

   Драма-феєрія була обрана не випадково, адже це твір, в основі якого лежить древнє міфологічне мислення нашого народу. Автори фільму не просто перенесуть класичну п’єсу на екран. Вони створять новий твір, змінивши і сюжет, і трагічний тон оригіналу, зберігши при цьому тонкість, ліричність, красу і казковість п’єси.

    «Мавка - хранителька й душа Лісового світу. В дитинстві вона випадково зустріла звичайного людського хлопчика Лукаша й навіть не підозрювала, що одного разу їхня любов врятує і Ліс, і людей від взаємної ворожнечі й смерті. Люди уникають Лісу, а його мешканці не дозволяють людям заходити далеко вглиб. Після швидкоплинної зустрічі з Лукашем у Мавки з'являється чужий їй інтерес до світу людей, і з тих пір вона таємно спостерігає за селом. Через 10 років Мавка й Лукаш зустрічаються знову. Вони закохуються одне в одного, незважаючи на заборону спілкування між людьми й жителями Лісу», — йдеться в синопсисі проекту в каталозі Kiev CoProduction Meetings.

   Історія буде доповнена зрозумілими сучасній аудиторії сюжетами й образами, порадує не лише новими комічними персонажами, але й щасливим закінченням. Завдяки кропіткій роботі сценаристів, а також вкрапленням етнічних мотивів у візерунках і вбраннях, «Мавка» розкриє унікальний світ самобутньої і дивовижної слов’янській міфології глядачам у всьому світі.

   За основу локацій мультфільму планується взяти реальні українські природні заповідники: українську Венецію — село Вилкове, тунель кохання у Клевані, Буцький каньйон, Карпати. Також у мультфільмі звучатиме українська музика.

   Film.ua сподівається завершити роботу над проектом до 2017 року й запрошує до спільного виробництва та дистрибуції всі країни.

Тетяна Нерода

Переглядів: 538 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: