Логін:
Пароль:
Головна » 2013 » Березень » 15 » У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки діє виставка художника Володимира Магінського.
14:23
У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки діє виставка художника Володимира Магінського.
    В Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки діє виставка художника-реставратора I категорії станкового темперного та олійного малярства Володимира Магінського (м.Львів).
   Художник народився у м.Нальчику Кабардино-Балкарської республіки (Росія) 18 вересня 1946 року. У1963-1972 роках навчався в Одеському державному художньому училищі ім. М.Грекова, у 1978 році закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. З 1986 року – член Національної спілки художників України. Працює в галузях станкового темперного та олійного малярства, монументально-декоративного мистецтва, реставрації темперного та олійного живопису, художник-реставратор.
   Джерелом натхнення Володимир Магінський вважає кожний прожитий день, подарований Богом. Поряд з важкою скурпульозною роботою реставратора, його душа вибухає емоціями, кольорами, формами на полотні.
   Особливу увагу привертають портрети роботи Володимера Магінського. Вони відображають певний етап творчої самоідентифікації автора. Відвідувачам зігріває душу любов митця до всього навколишнього. Він зворушливо зображає квіти («Мальви» «Троянди», «Півники»), поетизує жіночу красу у полотнах «Мистецтвознавець Ірина», емоційно пише міські пейзажі («Андріївський узвіз», «Ранок», «Відлига»), наповнені світлом. Володимир Магінський – учасник персональних, всесоюзних, республіканських, регіональних та обласних виставок. Твори митця зберігаються в музеях США, Росії, Польщі, Чехії, Ізраіля, України та у приватних колекціях.


Переглядів: 390 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: