Логін:
Пароль:
Головна » 2014 » Березень » 5 » Рідні по духу і крові у Колодяжному.
15:14
Рідні по духу і крові у Колодяжному.
    5 березня 2014 року в Колодяжненському літературно-меморіального музеї Лесі Українки відбулося обласне методичне об'єднання викладачів словесних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Студенти і вчителі Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького НТУ провели конференцію "Рідні по духу і крові у Колодяжному".
   Науковці музею Лесі Українки надали методичну і практичну допомогу викладачу-методисту, голові циклової методичної комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін Н.Т.Байчук, методисту, викладачу гуманітарних дисциплін Л.В.Борисюк.
   Видано збірник конференції, у якому вміщені матеріали конференції, зокрема, дослідження життя і творчість, архівної спадщини роду Драгоманових-Косачів: Юрія Косача, Ольги Сергіїв, Ольги Лютон, Роберта Гааба, матеріали про перебування Максима Рильського на Волині у 1963 році.    Цікавими і змістовними були виступи студентів: "А для людини, як вона людина, само страждання в щастя виростає", "Я жив для України і українського народу", "Наймолодша гілочка Косачівського роду", "Ольга Петрова-Лютон – хранителька спадщини роду Драгоманових-Косачів", "Роберто Гааб літописець Великого роду" та інші.

   Викладачам словесних дисциплін ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації проведена екскурсія "Волинь в житті і творчості Лесі Українки".
Переглядів: 354 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: