Логін:
Пароль:
Головна » 2014 » Березень » 14 » Проведено науково-практичну конференцію „Учітеся, брати мої, думайте, читайте...”.
13:49
Проведено науково-практичну конференцію „Учітеся, брати мої, думайте, читайте...”.
   Днями в Палаці учнівської молоді відбулася районна науково-практична конференція "Учітеся, брати мої, думайте, читайте...", присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Учасниками конференції стали палкі прихильники Шевченківського слова, педагоги, учні загальноосвітніх шкіл району. Розпочав роботу конференції та привітав її учасників заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Юрій Поліщук.
   Робота конференції продовжилась виступами вчителів та учнів району.
   Тему "Леся Українка і Тарас Григорович Шевченко" яскраво висвітлила провідний науковий співробітник Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки Любов Мержвинська. Вона зазначила, що в родині Драгоманових-Косачів Шанували творчість Тараса Григоровича, щороку відзначали роковини Кобзаря. Його імені не оминула у своїх творах Леся Українка, на честь якого написала чотири вірші.
   В ранній період літературної творчості Леся Українка мала вплив Тараса Шевченка, який добре проглядається у темах, ідеях, образах, мові. Любов Олексіївна порівняла творчість цих двох поетів, чим зацікавила присутніх.
   Тарас Григорович Шевченко – видатна постать української історії та літератури. Любов до його творчості закарбувалася в наших серцях з дитинства. І нове покоління звертається до великого слова Кобзаря як до неоціненного національного скарбу, який свято береже український народ.
Переглядів: 484 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: