Логін:
Пароль:
Головна » 2016 » Лютий » 25 » На пошанування Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)
15:12
На пошанування Лесі Українки (ФОТО, ВІДЕО)

   25 лютого, об 11-й годині, у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї біля пам’ятника Лесі Українці відбувся мітинг, у якому взяли участь науковці VІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині». Його відкрив Стас Войчик, учень з м. Камінь-Каширського, поезією Лесі Українки «Скрізь плач, і стогін, і ридання». Священик Колодяжненської Святомиколаївської церкви о. Іван Оринчак виступив із поетичним словом про Україну, українців, Лесю Українку, вічні категорії добра і зла. Він прочитав власні вірші «А ми говоримо про Лесю…» та «Не допускайте в душу зло…».

   Виступили поет з Ковеля Анатолій Семенюк, поетеса з Луцька Наталія Бугай з віршем «Вінок лукавства», дитина війни, ветеран праці, слухачка Університету III віку Олександра Балюк з віршем «Лесин край». Виступив на мітингу, а потім співав у актовій залі музею народний артист України, доцент, завідувач кафедри Інституту мистецтв Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Василь Чепелюк.

   Перед учасниками конференції і багаточисельними гостями музею виступили учні Луцької музичної школи № 1 ім. Ф. Шопена з програмою «Колодяжненські пісні» (з фольклорних записів Лесі Українки).

Відео Волинської РДНТКУ:

Переглядів: 337 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: