Логін:
Пароль:
Головна » 2016 » Листопад » 16 » Музей Лесі Українки отримав листа з Молдови
23:37
Музей Лесі Українки отримав листа з Молдови

На ім’я Ольги Петрівни Бойко, в.о. завідувача музею Лесі Українки с.Колодяжне, надійшов лист:

"Добрий день, шановна пані Ольго!

... Ми раді були дізнатися на сайті про роботу музею, про новини пов'язані з іменем Лесі Українки. В рамках поширення інформаційних контактів ми хочемо трохи розповісти про нашу бібліотеку, яка вже протягом 25 років носить ім'я славної дочки українського народу Лесі Українки. Наша бібліотека – філія муніципальної бібліотеки Б. П. Хашдеу. Вона була заснована 16 лютого 1991 року в наслідок здійснення проекту по створенню національного центру відродження мови, культури, вікових традицій і звичаїв українського народу.

Особливістю бібліотеки являється те, що вона єдина бібліотека в Кишиневі, яка задовольняє запит населення на літературу українською мовою, сприяє залученню всіх бажаючих до історії і традицій українського народу, надає можливість спілкування рідною мовою.

Колектив бібліотеки на чолі з завідуючою Барбе Людмилою Вікторівною раді вітати Вас і всіх співробітників музею із 145-ю річницею  від  дня  народження Лесі Українки..."

Ось такий лист отримав колектив музею Лесі Українки с. Колодяжне 15 листопада 2016 року. Співпраця між двома колективами буде продовжуватися.

Переглядів: 199 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: