Логін:
Пароль:
Головна » 2013 » Січень » 4 » Колодяжненський музей Лесі Українки поповнився новими експонатами.
21:07
Колодяжненський музей Лесі Українки поповнився новими експонатами.
    Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки поповнився новими експонатами – двома виданнями „Лісової пісні”.
   Перше видання – Українка Леся. Лісова пісня / Передмова М.Г.Жулинського; примітки Л.П.Мірошниченко; Худож.-оформлювачі Б.П.Бублик, В.А.Мурликін. – Харків: Фоліо, 2008. – 636 с. – (Укр. літ. Колекція). Ця книга є нумерованим екземпляром колекційного тиражу в кількості 100 примірників. Оправа зроблена „Творчою майстернею „Переплітання та реставрація”. Використана натуральна палітурна шкіра рослинного дублення. Обріз полірований, фарбований. Золоте та блінтові тиснення на обкладинці та корінці книги.
  До видання увійшли вибрані вірші, поеми та драматичні твори. За словами Михайла Стельмаха, колискою самобутньої поезії й драматургії Лесі Українки були зелені низинні ліси Волині, розвоєм поезії і драматургії Лесі Українки стала вся наша планета сподівань, бо до верхів’я людського духу сягнуло нетлінне слово творця!
   Друга книга це літературно-художнє видання: Українка Леся. Лісова пісня /Л.Українка; худож.- оформлювач Б.П.Бублик. – Харків: Фоліо, 2010. – 287 с. У ньому представлено вибрані поезії та драматичні твори письменниці. Видання багато ілюстровано роботами видатних українських художників – І.Труша, О.Кульчицької, О.Новаківського, що жили і працювали в той самий період, що і Леся Українка. Поряд з цим у книжці використано ілюстрації відомих сучасних майстрів живопису і книжкової графіки: С.Караффи-Корбут, В.Чебаника, Н.Лопухової, В.Патика, Є.Безніска, І.Крислача і Б.Пікулицького, О.Сахновської та ін.
   Допомогли у придбанні книг Генеральний директор видавництва „Фоліо” Олександр Красовицький, менеджер відділу реалізації Тетяна Щегринець.
Переглядів: 442 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: