Логін:
Пароль:
Головна » 2018 » Січень » 31 » Година Скорботи «Під Крутами пішли в безсмертя»
13:46
Година Скорботи «Під Крутами пішли в безсмертя»

Двадцять дев’ятого січня цього року, у День пам'яті Героїв Крут, минає 100 років від часу героїчного бою, що відбувся під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ (1918 р.) та став символом стійкості і патріотизму української молоді.

До 100-ї річниці Крутянської трагедії у бібліотеці-філії №3 для дітей м. Ковеля спільно з Колодяжненським літературно–меморіальним музеєм Лесі Українки, відбулася година скорботи «Під Крутами пішли в безсмертя».

Готуючись до відзначення пам’яті загиблих у цій трагедії, книгозбірня брала за мету зберегти пам’ять про подвиг юних борців, що своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України.

Під час заходу юні читачі бібліотеки за допомогою інформаційного відеоролику «Бій під Крутами» переглянули події далекого буремного 1918 року і перенеслися думкою і духом у той час, у ті святі для нас місця, і на той шлях, що завів українських юнаків під Крути. Учні 7 класу ЗОШ №5 декламували вірші українських письменників, приурочені героїчному подвигу юних героїв.

             

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять героїв Крут.

На завершення, зав. бібліотекою В.М. Стеренчук ознайомила присутніх з літературою на цю тему, представленою на тематичній поличці «Минуле в пам’яті живе, сьогоднішнє в душі палає».

Пам’ятаймо про своє героїчне минуле! «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього!», - говорить народна мудрість. І це справді так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

Переглядів: 196 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: